Amperite 12D1-1023SST1D
Relay; 3A; On Delay; 10Position DIP Switch; 12VDC; Black Plastic Enclosure
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
产品延时继电器
型号编码12D1-1023SST1D